Wszystkie prawa zastrzeżone ©7 STUDIO 2021

GDZIE JESTEŚMY

 

ul. Lipowa 3D

30-702 Kraków

email: kontakt@siedemstudio.pl

tel: +48 79 66 77777

NASZA OFERTA

 

Projekt logo

Projektowanie grafiki

Identyfikacja wizualna

Wizualizacje produktów 3D

Projektowanie opakowań

Strony internetowe

Animacje

Design odzieży

Druk

MENU

SOCIAL MEDIA

7 STUDIO

 

 

Nie zatrudniam grafików do swojej pracowni. Zawsze działam B2B. Jeśli potrzebuję wsparcia to szukam odpowiedniego człowieka z pasją i uczciwie dzielę się swoimi zadaniami. W 7 STUDIO oczekuję również kreatywności ze strony klienta. Bo kto jak nie sam właściciel marki może znać lepiej swoją grupę odbiorców. Wspólnie tworzymy projekty logo, opakowania i etykiety, grafiki na odzież, identyfikację wizualną, wizualizacje produktów 3D, strony internetowe, animacje. Dodatkowo współpracuję ze sprawdzonymi drukarniami i szwalniami.

 

7 STUDIO gości na międzynarodowych targach branżowych, dzięki czemu poznajemy najnowsze trendy. Jednocześnie rozwijamy swoje umiejętności, a w wykonywanych projektach zwracamy uwagę na detale.

Gwarantujemy kompleksowe doradztwo i obsługę całego procesu tworzenia projektu.

 

Posiadamy też wiedzę specjalistyczną związaną z wymaganiami Sanepidu w zakresie produktów spożywczych. 

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis.

NASZ ZESPÓŁ

KRZYSZTOF KUTRZEBA

CEO & Graphic designer

ZAINTERESOWANY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

KILKA SŁÓW O 7 STUDIO

KONTAKT

KRZYSZTOF KUTRZEBA

CEO & Graphic designer

KRZYSZTOF KUTRZEBA

CEO & Graphic designer

KRZYSZTOF KUTRZEBA

CEO & Graphic designer

KRZYSZTOF KUTRZEBA

CEO & Graphic designer

 

 

W 2017 roku założyłem Pracownię Graficzną 7 STUDIO. Swoją przygodę z projektowaniem rozpocząłem w 2010 roku. Ten czas nie poszedł na marne - nabyłem sporo doświadczenia i nie chodzi tylko o naukę obsługi Photoshopa czy Illustratora. Poznałem wielu nowych ludzi, dzięki którym zbudowałem długofalowe relacje. Można pokusić się o stwierdzenie, że znalazłem pewną niszę w branży. Jaka jest moja tajemnica?

 

W swoją pracę wkładam całe serce, dzielę się wiedzą i kontaktami. Firmy dla których projektuję, nie są zwykłymi “klientami”, ale ludźmi, których znam osobiście oraz, z którymi razem wspieramy się i rozwijamy!

 

Zaufało mi już wiele marek, wśród nich są moi stali zadowoleni klienci: SPORTFOOD, GOLDEN BOW SOLUTIONS oraz IRON HORSE SERIES.

 

Nie będę Cię niczym mamił, ani koloryzował - po prostu jeśli marzysz o stworzeniu swojej marki lub wprowadzeniu na rynek nowego produktu, napisz do mnie! Nie można było lepiej trafić!

STWÓRZ BRIEF