WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Posiadamy 10 lat doświadczenia, przez co mamy pewność, jak będzie wyglądał projekt po wydruku. Dzięki temu gwarantujemy, że efekt końcowy będzie taki sam jak w projekcie.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Zyskujesz kompleksową realizację projektu od etapu projektowania aż po wydruk, co wpływa na skrócenie czasu realizacji. Dzięki temu otrzymasz swój projekt na czas.

SPECJALISTYCZNA WIEDZA

Posiadamy również wiedzę specjalistyczną w zakresie wymagań Sanepidu. Podpowiemy, jakie informacje powinny znaleźć się na opakowaniach produktów w tym spożywczych.

DLACZEGO MY?

OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW

Współpracujemy z grafikami, agencjami kreatywnymi oraz freelancerami. Dzięki temu minimalizujesz swoje wydatki finansowe związane z całym procesem realizacji projektu.

GWARANTOWANA JAKOŚĆ WYDRUKÓW

Współpracujemy tylko z zaufanymi drukarniami oraz kontrolujemy na bieżąco postępy prac. Dzięki temu zyskujesz pewność, że gotowy wydruk będzie na najwyższym poziomie.

PRESTIŻOWI KLIENCI

Zaufały nam na stałe 4 prestiżowe marki z branży spożywczej – Golden Bow Solutions, SPORTFOOD, IHS Technology oraz FitChoice. Dzięki temu zyskujesz poczucie bezpieczeństwa, że współpracujesz ze sprawdzoną firmą.

WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI ZYSKASZ OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I KOSZTÓW, REALIZACJĘ PROJEKTU W USTALONYM TERMINIE ORAZ POMOC EKSPERCKĄ POPARTĄ DOŚWIADCZENIEM!

STWÓRZ BRIEF

STWÓRZ BRIEF

Wszystkie prawa zastrzeżone ©7 STUDIO 2019

GDZIE JESTEŚMY

 

ul. Bieżanowska 77c/5

30-826 Kraków

email: kontakt@siedemstudio.pl

tel: +48 79 66 77777

NASZA OFERTA

 

Projekt logo

Projektowanie grafiki

Identyfikacja wizualna

Wizualizacje produktów 3D

Projektowanie opakowań

Strony internetowe

Animacje

Design odzieży

Druk

MENU

SOCIAL MEDIA