ZACZNIJMY OD WSPÓŁPRACY TESTOWEJ

 

Aby lepiej się poznać i sobie zaufać, proponujemy Ci współpracę testową. Wykonamy projekt, którego akurat potrzebujesz. Identyfikacja wizualna, wizualizacja 3D, a może design odzieży? Czego potrzebuje Twój biznes, aby zyskać w oczach Klientów i wyróżnić się na tle konkurencji?

WSPÓŁPRACA

BĄDŹ WŁASNYM ART DIRECTOREM

 

Zależy nam na pełnym dopasowaniu się do Twoich potrzeb, dlatego zachęcamy do poszukiwania inspiracji i stworzenia własnych wytycznych do projektu. Dzięki samodzielnej pracy koncepcyjnej poznasz Klientów i konkurencję, a tym samym w pełni zintegrujesz się z własnym biznesem.

OKREŚLENIE POTRZEB ZWIĄZANYCH Z PROJEKTEM

 

Zdajemy sobie sprawę, że wizja projektu to za mało, aby przełożyć go na rzeczywistość. Dlatego wspólnie pracujemy nad zidentyfikowaniem Twoich potrzeb związanych z projektem. Dzielimy się też wiedzą specjalistyczną, aby w pełni dopasować projekt do trendów.

TWORZYMY PROPOZYCJĘ PROJEKTU

 

Na tym etapie tworzymy dla Ciebie 3 propozycje projektu, a następnie przesyłamy je do wglądu. W razie konieczności uwzględniamy 3 etapy poprawek na jednym wybranym projekcie, aby w pełni oddać Twoją wizję finalnego projektu.

REALIZUJEMY GOTOWY PROJEKT

 

Kiedy projekt jest zaakceptowany, to przystępujemy do jego realizacji. Proces obejmuje wizualizację projektu w rzeczywistości, mockupy na materiałach firmowych czy różne wersje kolorystyczne logo lub strony internetowej.

ZLECAMY WYDRUK LUB SZYCIE PROJEKTU

 

Jeśli projekt zakłada wydruk lub szycie, to rekomendujemy skorzystanie z usług naszych zaufanych drukarni i szwalni. Sprawi to, że efekt końcowy będzie zgodny z wizją i opracowanym projektem.

STWÓRZMY WSPÓLNIE SIÓDME NIEBO DLA TWOJEGO BIZNESU

 

Zdajemy sobie sprawę, że dla rozwoju biznesu istotne jest dobre poznanie swojego Klienta. Dlatego stawiamy na długofalową współpracę, abyś uniósł się jeszcze wyżej i zyskiwał więcej zadowolonych Klientów!

CHCESZ NAS SPRAWDZIĆ? ZACZNIJ OD WSPÓŁPRACY TESTOWEJ, A MY POKAŻEMY CI, JAK PRACUJEMY!

STWÓRZ BRIEF

STWÓRZ BRIEF

Wszystkie prawa zastrzeżone ©7 STUDIO 2019

GDZIE JESTEŚMY

 

ul. Bieżanowska 77c/5

30-826 Kraków

email: kontakt@siedemstudio.pl

tel: +48 79 66 77777

NASZA OFERTA

 

Projekt logo

Projektowanie grafiki

Identyfikacja wizualna

Wizualizacje produktów 3D

Projektowanie opakowań

Strony internetowe

Animacje

Design odzieży

Druk

MENU

SOCIAL MEDIA